Portfolio

Nasze projekty

www.GoNetcong.com

Witryna WWW wraz z rozszerzeniem katalogu firm i aktualności. Wizytujący mogą się zarejestrować i utworzyć profil swojej firmy w katalogu witryny. Witryna została zrobiona, we współpracy z firmą MediaNow, dla organizacji Netcong Community Partnership zarządzanej przez burmistrza miejscowości Netcong, położonej w stanie New Jersey, USA.

www.MamaGinnas.com

Strona internetowa pizzerii Mama Ginna’s pozwalająca w łatwy i przyjemny sposób przeglądać ofertę pizzerii. Strona została zbudowana we współpracy z firmą Brand-X-Mobile. Strona wykorzystuje kupony internetowe wygenerowane przez system Coupon Generator, z którego korzysta Talk of the Town coupons.

www.Coupon-Generator.com

Specjalna platforma do tworzenia i zarządzania kuponami internetowymi. Platforma składa się z dwóch części. Pierwsza jest stworzona dla firm, druga dla ich klientów. Platforma pozwala na samodzielną rejestrację i działa na zasadzie subskrypcji. Zarejestrowane firmy mogą tworzyć lokalizacje i dołączać do nich stworzone przez siebie kupony. Ich klienci mogą się rejestrować na platformie i dodawać te kupony do swoich ulubionych. Platforma posiada wiele zaawansowanych opcji, takich jak limitowanie ilości kuponów, które klienci mogą wykorzystać. Geolokalizacja pozwala znaleźć firmy, które są najbliżej klientów. Wszystko to pozwala na łatwe dotarcie do klienta, który szuka najlepszej oferty blisko siebie. Platforma została stworzona we współpracy z firmą Brand-X-Mobile.

mobilution.brandxmobile.net

Platforma do tworzenia stron mobilnych w łatwy i przyjemny sposób. Posiada szereg zaawansowanych opcji, które sprawiają, że strona może być łatwiej odnaleziona w internecie na urządzeniach mobilnych. Każda strona posiada swój unikalny kod QR, który jest automatycznie dla niej generowany. Projekt został wykonany dla firmy Brand-X-Mobile i jest przez nią wykorzystywany do tworzenia stron mobilnych dla swoich klientów.

Fast Structured Data

Zaawansowany plugin stworzony dla platformy WordPress. Pozwala on na łatwe tworzenie ustrukturalizowanych danych schema.org i gs1.org. Struktury te wykorzystywane są przez Google i inne firmy dla pozycjonowania stron www i tworzenia grafów dla skryptów sztucznej inteligencji. Plugin ten oferuje dużo narzędzi, które ułatwiają automatyzację działania stron opartych na WordPress. Fast Structured Data wspiera również rozszerzenie WooCommerce. Plugin został napisany na zlecenie firmy Brand-X-Mobile i jest przez nią wykorzystywany na stronach internetowych jej klientów. Jeśli potrzebujesz zaawansowanego narzędzia do Structured Data dla swojej strony WordPress, skontaktuj się z nami.

www.wbamp.com

Sklep internetowy White Bird Amplification z dwiema wersjami językowymi. Sklep został wyposażony w konfigurator, który umożliwia klientowi zamówienie oczekiwanego produktu. Dla potrzeby sklepu zostały także zrobione zdjęcia produktów, które widnieją na stronie internetowej. Sklep zbudowany we współpracy z firmą Brand-X-Mobile.

severfire.com

Strona domowa twórcy a4bits.

www.brandxmobile.net

Strona internetowa firmy Brand-X-Mobile.

Zacznij już teraz

Masz pomysł na aplikację? Potrzebujesz systemu do zarządzania firmą?