Dlaczego warto mieć stronę WWW?

Dociera do o wiele większej ilości odbiorców za znacznie mniejsze pieniądze

Nowi klienci są w zasięgu ręki, dzięki łatwemu odnalezieniu oferowanej usługi w Internecie.

Dostępna dla klienta 24/7
w przeciwieństwie
do biura firmy

Potencjalny klient może przejrzeć stronę w dogodnym dla siebie miejscu i czasie.

Milionów internautów w Polsce

Około 74% z nich codziennie korzysta z internetu, a 20% co najmniej raz na tydzień.

%

Większy zasięg promowania

Ponad 87% ludzi mających dostęp do internetu poszukuje opinii o produktach bądź usługach właśnie w internecie

%

Wzrost prestiżu firmy

Badania pokazują, iż około 60% użytkowników postrzega firmę właśnie przez pryzmat stworzonej strony www

Przedstaw klientowi ofertę

w atrakcyjny i przystępny sposób
Prezentacja oferty to jedna z najbardziej istotnych części strony internetowej, ponieważ to właśnie na jej podstawie, klienci decydują o tym czy dokonają zakupu danego produktu czy też nie. Ważne jest, aby oferta była korzystna i atrakcyjna, zaprezentowana w łatwy i zrozumiały sposób oraz budziła zainteresowanie pod kątem wizualnym.
Jak najlepiej określ grupę docelową, do której kierować będziesz swoją ofertę, poznaj jej potrzeby i oczekiwania. Sprawdź witryny internetowe konkurencji oraz strony tematyczne na FB.
W sposób dokładny opisz swoje usługi/produkty – taka czynność zdecydowanie ułatwi wybór Twojemu klientowi – coś co jest oczywiste dla Ciebie, nie jest takie dla Twoich klientów.
Stwórz coś, co będzie Cię wyróżniało na tle istniejących już firm, bądź oryginalny w tym, co robisz. Opisz ofertę w sposób zrozumiały dla każdego – nie używaj słów potocznych, które wpływają na powstanie dystansu.
Nie zapomnij o wskazaniu na korzyści jakie zyska klient – spraw by poznał od razu wszystkie plusy, jakie może osiągnąć, jeśli zdecyduje się na zakup produktu od Ciebie lub gdy podejmie współpracę z Twoją firmą.

Zaoszczędzisz czas

w komunikacji z klientem
Sposób na przekazanie klientowi informacji, które ułatwią mu osobisty kontakt z przedstawicielem firmy: numer telefonu, adres mailowy, adres firmy.
Łatwy sposób na przekazanie klientowi numerów NIP, REGON, konta bankowego itp. Wskaż tylko swoją stronę internetową. Unikniesz również pomyłek.
Możliwość wydzielenia osobnej strefy dla klienta, do której będzie miał dostęp po założeniu konta i zalogowaniu – zawartość ukryta, dostępna tylko dla użytkownika posiadającego hasło .
Budowanie relacji z klientem na dłużej przez zapis do listy mailingowej i wysyłanie interesujących ofert.

Zbuduj sieć

zadowolonych klientów
Budowanie bazy klientów jest obecnie czymś na co koniecznie zdecydować powinien się każdy przedsiębiorca. Prawidłowo zbudowana baza klientów to wyznacznik sukcesu, który jest przez wszystkich niezwykle pożądany.
Zaprezentuj swoją firmę jak najlepiej w zakładce “O firmie”. Napisz tekst, dzięki któremu wyróżnisz się na tle innych przedsiębiorstw działających w tej samej branży. Daj swoim klientom powód, aby mogli Ci zaufać.

Zachęć swoich zadowolonych klientów, aby podzielili się z innymi swoją pozytywną opinią o Twoich usługach lub produktach. Zbudujesz tym samym zaufanie u kolejnych, kolejnych i… kolejnych. Projektując swoją stronę www, pamiętaj, aby wydzielić specjalne miejsce na prezentację tych recenzji.

Pierwsze wrażenie jest zawsze najważniejsze i to ono decyduje, jak długo Twój potencjalny klient zostanie na stronie. Dlatego tak ważną rzeczą jest, aby była ona funkcjonalna, ciekawa pod względem wizualnym oraz  działała w sposób intuicyjny.
Zapewnij swojego klienta, że może czuć się u Ciebie bezpiecznie. Sprawdzą się tutaj certyfikaty bezpieczeństwa (SSL), dzięki którym dane twoich klientów będą chronione.
Umożliw klientowi wygodne oglądanie strony internetowej na telefonie. Stwórz swojego bloga. Ciekawostki ze świata biznesu łatwiej trafią do klienta w jego wolnym, od pracy, czasie.

%

Przedsiębiorstw w Polsce wyposaża pracowników w urządzenia mobilne z dostępem do Internetu

WWW pozwala dotrzeć do globalnego rynku

– nawiązuj kontakty
– sprzedawaj produkty
– oferuj usługi
– wymieniaj się wiedzą
– zdobywaj klientów

miliardy ludzi korzysta z internetu

miliardy ludzi aktywnych w social media

miliardów ludzi korzysta ze smartfonów

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ!

Czy chcesz mieć nową stronę internetową?